İhlas Koleji'ne plaket

İhlas Koleji'ne plaket

Okullar Arası Halk Oyunları Valilik Kupası Müsabakaları Atatürk Öğrenci Yurdu Kapalı Spor Salonu nda yapıldı.

Yarışmaya İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Özkaya, Halk Oyunları İl Koordinatörü Tolunay Gülsüm Konak, İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hami Koç, okul müdürleri, öğretmenler, idareciler ve çok sayıda veli katıldı.

Renkli görüntülere sahne olan yarışma, İstanbul Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edildi. Beş gün devam eden ve 100'e yakın eğitim kurumunun katıldığı yarışmaya aileler yoğun ilgi gösterdi. Birinci olmak için ter döken çocuklarını alkışlarıyla destekleyen aileler, çocuklarıyla aynı heyecanı paylaştı. Çocuklar ise çok farklı yörelerin oyunlarını başarıyla sergileyerek büyük alkış aldı.

Yarışmalar sonunda bir konuşma yapan İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Özkaya, sporun önemine değindi. Yapılan organizasyona katkılarından dolayı İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hami Koç'a plaket veren Özkaya, "İhlas Koleji Genel Müdürü Hami Koç'a sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu organizasyonda bize çok büyük destek sağladılar. Kendilerine yaptıkları değerli katkılarından dolayı kutluyorum' dedi.

Yarışmalarda dereceye giren ekiplerin ödüllerini İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Özkaya, İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hami Koç ve yarışmaya katılan İdareciler verdi.
Valilik kupası yarışmalarında birinci olan ekipler 19-20 Mart tarihinde Yalova'da düzenlenecek grup yarışmasına katılacaklar.

Yorumlarınızı Önemsiyoruz...!