Yönetmeniyle evleniyor

Yönetmeniyle evleniyor

'Yer Gök Aşk' dizisinin oyuncusu Selen Soyder dizinin eski yönetmeni Ulaş İnaç'la evleniyor

Kapadokya’da çekilen “Yer Gök Aşk” dizisinin başrol oyuncusu Birce Akalay’dan sonra kardeşini canlandıran 2007 Türkiye Güzeli Selen Soyder de evleniyor. Akalay 17 Mayıs’ta Kapadokya’da yapacakları kır düğünüyle rol arkadaşı Murat Ünalmış ile yaşamını birleştirecek. Soyder de dizinin Altın Portakallı eski yönetmeni Ulaş İnaç ile evlilik kararı aldı.

 

Milliyet'te yer alan habere göre; Dizinin yönetmenliğini kardeşi Atıl İnaç ile birlikte önceki ay bırakan Ulaş İnaç, 6 aydır birlikte olduğu Soyder’e geçen aylarda evlenme teklif etti. Soyder de teklifi kabul etti. İlişkilerinin 6 ay önce Kapadokya’da başladığını belirten Selen Soyder, “Kurban bayramında Ulaş bana evlilik teklif etti.

 

Ben de teklifi kabul ettim. Ancak evlilik konusunda net bir tarih belirlemedik. Evlilik kararı aldığımız doğru.. Birce ile Murat da evleniyor. Gerçekten dizimizin adı gibi yer gök aşk oldu” diye konuştu.  Soyder “Yer Gök Aşk”taki Toprak karakteriyle “Lale Devri”ne transfer olarak Türk dizi tarihinde bir ilke imza atmıştı. Soyder’in evlenmeyi planladığı İnaç 2005 yılında yönettiği “Türev” filmiyle “En İyi Film Ödülü”nü kazanarak dikkatleri üzerine çekmişti.                

 

Yorumlarınızı Önemsiyoruz...!