Herşey otistik çocuklar için

Herşey otistik çocuklar için

Ünlü şarkıcı Seda Sayan şarkılarını otistik çocuklar için söyledi.

ERCAN VARDAR
BURSA

 

Seda Sayan, Bursa'da otistik çocuklar yararına düzenlenen gecede sahne aldı. Çelik Palas Oteli'ndeki gecenin sunuculuğunu ise Şenay Akay yaptı. "Küçük dünyalar büyük adımlar" sloganı ile yapılan oylamalarla alanında en iyi seçilen dizi, oyuncu, yönetmen, yapımcı, program ve sunucular ödüllendirildi. Daha sonra sahne alan ünlü sanatçı Seda Sayan, söylediği şarkılarla davetlileri coşturdu.


Gecede, açık artırmaya çıkarılan Bursaspor formasını 15 bin TL ile Baran Çelik, futbol topunu ise, 10 bin TL ile Ömer Kızıl aldı. Müjdat Gezen ve Faruk Saraç'ın 'Onur Ödülü' aldıkları gecede, 'En Başarılı Program Sunucusu' ve 'Arena' programı yapımcısı Uğur Dündar, 'En İyi Tiyatro Oyuncusu' Neriman Uğur, 'En İyi Erkek Sunucu' Metin Uca, 'En İyi Spor Programı' dalında ise, 'Yüzde Yüz Futbol'la Rıdvan Dilmen'e verildi.

 

Yerelde ise, Vali Şahabettin Harput'un eşi Funda Harput'un 'Destek Ödülü' aldığı gecede 'En Başarılı İş Adamı' Hüseyin Özdilek, 'En Başarılı İş Kadını' Ayşegül Donat, 'En Başarılı Genç İş Adamı' Ömer Kızıl, 'En Başarılı Genç İş Kadını' Kübra Demiral ve 'En Başarılı Eğitimci' Emine Örnek oldu.

Yorumlarınızı Önemsiyoruz...!