Korsanı orijinalinden pahalı

Korsanı orijinalinden pahalı

Kayseri'de ilk imza gününü gerçekleştiren yazar Sinan Yağmur, "Aşkın Gözyaşları 2" kitabını tanıttı.

AHMET ÖZER
KAYSERİ 

 

Yağmur, 9 ay boyunca en çok satanlar listesinde birinci sırada duran kitabının korsanından daha ucuza satıldığını söyledi.


Yazar Sinan Yağmur, Türkiye'de satış rekorları kıran ve Mevlana'nın hayatını konu alan "Aşkın Gözyaşları 2" adlı kitabını Kayseri'de bir kitabevinde okurları için imzaladı. Okurlarıyla sohbet eden Sinan Yağmur, 1 milyon sattığı belirtilen kitabı hakkında bilgi verdi. Kitabı 9 ay boyunca en çok satanlar listesinde birinci sırada kalan Sinan Yağmur, başarısının sırrını, "Allah'ın inayeti, kitabımdaki zatların bereketi ve kitabı beğenip öneren okurlarımdır" şeklinde ifade etti.


Türkiye'de hiçbir kitabın 9 ay gibi uzun bir süre zirvede kalmadığını belirten Yağmur, kitabının 8 dilde çevirisinin yapılacağını söyleyerek, "Türkiye'de hiçbir kitap 9 ay boyunca zirvede kalmadı, bu kitap hala zirvede. 230. baskıya ulaştı. 8 dilde çevirisi yapılıyor. Şu anda prodüksiyon şirketi tarafından sinemaya uyarlanıyor. Bir kitap Türkiye'de rekor üstüne rekor kırıyorsa sebebi Türk okurlarının vefası ve candan destekleridir. Başarı okurlarındır" dedi.


Son dönemde ilk 100 edebiyatçı arasına giren Sinan Yağmur, son kitabı "Aşkın Gözyaşları 2"nin korsanından daha ucuza satıldığını belirterek korsan firmalardan davacı olmayacağını söyledi.

Yorumlarınızı Önemsiyoruz...!