Muazzez Ersoy kadınlar için söyledi

Muazzez Ersoy kadınlar için söyledi

Şişli Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Muazzez Ersoy konseri ile kutladı.

MUSTAFA ESEN
İSTANBUL

Şişlili kadınlar, Şişli Belediyesi'nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için düzenlediği Muazzez Ersoy konseri ile doyasıya eğlendi. Esra Ceyhan'ın sunuculuğunu yaptığı ve yüzlerce kadının bir araya geldiği konserde Muazzez Ersoy, birbirinden güzel şarkılar seslendirdi. Ersoy'un seslendirdiği şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden kadınlar, belediyenin etkinliğiyle keyif dolu saatler yaşadılar. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak, "Tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü"nü kutluyor, toplumun her kesiminde ve her alanında onları daha fazla görmeyi diliyorum" dedi. 

Şişli Belediyesi, Dünya Kadınlar Günü Kutlaması etkinlikleri kapsamında bugün saat 16.00'da Nişantaşı-Abdi İpekçi Caddesi'nde ünlülerin çektiği kadın fotoğraflarından oluşan "Bendeki Sen" konulu fotoğraf sergisinin açılışını yapacak. 

Öte yandan, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle 8 Mart Salı günü Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi, Teşvikiye Caddesi ve Valikonağı Caddesi'nde bulunan restoran ve kafeteryalar müşterilere yüzde 40 indirim uygulayacak. İstanbullular, Kadınlar Günü'nde Nişantaşı'ndaki işletmelerden indirimli yararlanma imkanı bulacaklar.

Yorumlarınızı Önemsiyoruz...!