Final Haftasında Yarışmacılar Arasında Büyük Gerginlik!

İşte Benim Stilim 2016 03 Şubat 2016 Çarşamba günü yayınlanan 27. bölümünde Nil Karataş çabuk sinirlendiğini, savunma mekanizmasının çok güçlü olduğunu ve burada oynayamayacağını söyledi. Pelin Suade ise Nil Karataş'ın kombinini dünkü kombinine benzetince Nil taş olursun dedi ve ikili arasında tartışma çıktı. İnci Pars ise Pelin’e her zaman senin paranı konuşuyoruz Gizem Özdilli'yle diye cevap verdi. Pelin ise param konuşulmasın bu çok ayıp bir şey dedi. Sevil Uyar ise kendisini anneanne diye eleştiren Nil'i anneanne taklidiyle eleştirdi. Sevil daha sonra Nil'i hep aynı gördüğünü ve kendisini terzi konusunda eleştiren Nil'in izin almasını uyanıklık olarak nitelendirdi. Nil ise Sevil'in eleştirilerini kaileye almadığını söyleyince ikili arasında gerginlik yaşandı. Tuğçe Özbudak ise Nil’in stil konusunda aşama katettiğini ve kendini göstermek için gereksiz çıkışları olduğunu ve Nil’in oynadığını iddia etti. Nil ise keşke seninde oyunculuğunu görseydik deyince Tuğçe buranın oyunculuğunu gösterebileceği bir platform olmadığını ve stilini göstermeye geldiğini söyledi. İnci Pars ise Tuğçe’ye sen ne zamandan beri Nil’in oynadığını düşünüyorsun çünkü siz çok iyi anlaşıyordunuz diye sordu. Tuğçe ise İnci’nin kendisini göstermek için avukatlık yaptığını ve İnci’nin arkada beğendiği şeyi podyumda beğenmediğini iddia etti. Nil ve Tuğçe çok sadece arkadaş olduklarını ama çok samimi olmadıklarını ve arkadaş olmalarının birbirilerini eleştirmelerine engel olmadığını söyleyerek kendilerini savundular. Tuğçe ise İnci’nin kendisini farklı yansıttığını söyleyerek gözyaşlarına boğuldu. Nil ise eleştirilen benim sana ne oluyor diye İnci’ye çıkıştı ve sesini yükseltti. Gizem ise İnci’ye o zaman bana galada soracaktın Aslı kazansın diye mi böyle geldin diye ve Aslı gitmeyecekti diye çıkıştı. İnci ise Aslı’nın zaten gitmek istediğini ve giderken kendisine gol atıp gittiğini söyledi. Simge Tertemiz, Aslı’nın öyle bir düşüncesi olmadığını söyleyince İnci bana yalancı mı diyorsun diye çıkıştı ve stüdyoda tansiyon yükseldi. Uğurkan Erez ise Nil’e tavrıyla ilgili tavsiyelerde bulundu.
Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor.
YARIŞMACILAR: Aslızen, Berna Öztürk, Esra Sönmezer, İnci Pars, Pelin Suade, Elif Ece Uzun, Nil Karataş, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Esra Balamir, Tuğçe Özbudak, Yeşim Erçetin, Yasemin Öztürk, Simge Tertemiz, Hatice, Neslihan Önder
Görmediğiniz, duymadığınız tüm kamera arkası görüntüleri için http://istebenimstilim.com/galeri/kulis
İşte Benim Stilim’de neler oldu? Tüm güncel haberler için http://istebenimstilim.com/haberler
Favori yarışmacınızı desteklemek için http://istebenimstilim.com/senin-favorin
Görmediğiniz fotoğraflar için http://istebenimstilim.com/galeri
Sizde kendi kombininizi yaratın http://istebenimstilim.com/kombin-yap
Kaçırdığınız tüm bölümler ve özel videolar için http://istebenimstilim.com/videolar ziyaret edin!

İşte Benim Stilim hafta içi her gün 15.30'da, Cuma geceleri ise 22.15'te eleme gecesiyle TV8'de!

Kanala abone olun; http://bit.ly/1Iarw29
WEB SİTEMİZ: http://istebenimstilim.com
FACEBOOK TAKİP ET: https://www.facebook.com/istebenimstilim
TWİTTER'DAN TAKİP ET: https://twitter.com/istebenimstilim
İNSTAGRAMDAN TAKİP ET: https://instagram.com/istebenimstilim
PİNTEREST'TEN TAKİP ET:https://www.pinterest.com/istebenimst...
LİNE'DAN TAKİP ET: line.me/R/oaMessage/@istebenimstilim/
https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0%...

Die TV8 Sendung Iste Benim Stilim ist die populärste Fashion Show in der Türkei mit durchschnittlich 1.5 - 2.5 Mio Zuschauern täglich. Die Teilnehmer stellen zu diversen Fashion-Themen ihre Fashion-Kreationen zusammen und werden von einer promintenten Jury bewertet. Jede Woche wird abhängig von Wochenpunkten eine Kandidatin herausgewählt. Neben Fashion Inspirationen bietet die Sendung auch sehr viel Unterhaltung, Spass, Spannung und auch traurige Momente.

Daily broadcasted at TV8 and with an average of 1.5 - 2.5 M viewers, the Iste Benim Fashion Show is the most popular fashion show in Turkey. The participants create their various fashion styles and are judged by a promintent jury. Based on weekly points each week a candidate drops out. Besides fashion inspiration the show also offers a lot of entertainment, fun, excitement and also sad moments.

Daily diffusé à TV8 et avec une moyenne de 1,5 - 2,5 millions de téléspectateurs, l'Iste Benim Fashion Show est un défilé de mode le plus populaire en Turquie.

Yorumlarınızı Önemsiyoruz...!